Tarsus-İnanç Turizmi 2

Yazının icadından günümüze kadar dünya üzerindeki bazı mekânlar; farklı kültür, uygarlık ve dinler arasında oluşan (daha&helliip;)

Tarsus-İnanç Turizmi 1

Tarsus, Türkiye’nin Akdeniz bölgesinde yer alan Mersin’in en büyük ilçesidir. Tarihi süreçte, coğrafyası ile, Antik (daha&helliip;)

Mersin Uluslararası Hüseyin Gezer Taş Heykel Sempozyumu

  Atatürk Parkı Mersin İlkokul üçüncü ve dördüncü sınıfları Mersin Kuvayi Milliye İlkokulunda okumamın yanı (daha&helliip;)

Mersin Atatürk Parkı

Mersin Atatürk Parkı Mersin; uzun kumsalları, gizemli koyları ve ardında yükselen Toros dağları ile Dünya (daha&helliip;)

Antalya Kaleiçi’nde bir akşam gezintisi

Kısacık bir tekne gezintisinin sonunda, muhteşem bir gün batımıyla birlikte Kaleiçi Yat Limanına geri dönüyoruz.Antalya (daha&helliip;)

Antalya’da kısa bir tekne gezintisi

    Antalya falezleri   Türk Rivireası olarak bilinen Antalya, Türkiye’nin en çok konuk ağırlayan (daha&helliip;)

Antalya Kaleiçi Yat Limanı

Kaleiçi Yat Limanı    Türkiye’nin güney batısında bulunan Akdeniz kıyısında yer alan Antalya tarih boyunca (daha&helliip;)

Türkiye Rivireası Antalya

Antalya Bergama Kralı II.Aktalos öncü kuvvetlerine  “Gidin bana Yeryüzünün Cennetini bulun” der.. Öncü kuvvetler kralın bu emriyle yola (daha&helliip;)

Antalya’da kısa bir gezinti

Antalya DSİ Eğitim ve Dinlenme Tesisleri Kemer Çamyuva Simena Villalarında tatilimizi geçirmekte iken, İstanbul’dan gelen (daha&helliip;)

İstanbul Emirgan Korusuna panorama tik bir bakış

İstanbul Uluslararası Lale Festivalleri Tamamı yerli üretim olan lale soğanları, Konya’nın Çumra ilçesi ile İstanbul’un (daha&helliip;)

Antalya Kemer Ulupınar Botanik

23 Eylül 2009 Çarşamba, Kemer Çamyuva Simena Villalarında 5. günümüz. Manevi kızımız Rukiye,  Ankara’ dan (daha&helliip;)

Kemer Çamyuva’da sonbahar 2

Çamyuva’da sonbahara merhaba Dokuz gün sürecek kurban bayramı nedeniyle; İstanbul’a mı yoksa Çamyuva Kemer’e mi (daha&helliip;)

Olympos Tahtalı Dağları ve kemer

  Olympos & Tahtalı Dağları Çamyuva’da, denizde sırtüstü yüzerken, ne zaman kıyıya baksam Tahtalı Dağlarını (daha&helliip;)

Kemer Çamyuva’da sabah gezintisi

Kemer Çamyuva 1999 Yılında, bir raslantı sonucunda Çamyuva’ya yolumuz düşmüş; buradaki tatil köylerini gezmiş ve (daha&helliip;)

Kemer Çamyuva’da sonbahar 1

  Çamyuva’da sonbahar     Dokuz gün sürecek Kurban Bayramı nedeniyle; İstanbul’a mı, yoksa Çamyuva (daha&helliip;)

Kemer Çamyuva’da tatil anıları

    25 Ekim sabahı,saat 6.30 da Ankara’dan Antalya’ya doğru, özel arabamızla yola çıktık.Antalya’nın Kemer (daha&helliip;)

Kemer Açık Hava Folklorik Müzesi

1 Ekim 2010 Cuma günü, Kemer Antalya Kemer’in başta gelen çekiciliklerinden birisi doğal güzelliğidir. Deniz, (daha&helliip;)

Kemer Ayışığı Plajı

Kemer Antalya Kemer, Akdeniz kıyısında, Antalya’ya 40 kilometre uzaklıkta olan bir ilçesidir. 1980’li yılların başına (daha&helliip;)

Antalya Kemer’de Bir Öğleden Sonra

Dünya Cennetlerinden bir olan Kemer Antalya, Akdeniz kıyısında,Antalya’ya 40 kilometre uzaklıkta Batı Toros dağlarının eteklerinde (daha&helliip;)

Bir Tatil Cenneti Kemer Antalya

Antalya kemer yolu Kemer; Antalya’nın güney batısında, Antalya’dan yaklaşık 40 km uzaklıkta, Akdeniz kıyısında bulunan (daha&helliip;)

Port Vell Barselona

Barselona, İspanyanın doğu sahilinde yer alan Özerk Katalanya bölgesinin başkentidir. Nüfusu 4 milyonun üzerinde olup, (daha&helliip;)