Tarsus-İnanç Turizmi 2

Yazının icadından günümüze kadar dünya üzerindeki bazı mekânlar; farklı kültür, uygarlık ve dinler arasında oluşan (daha&helliip;)

Tarsus-İnanç Turizmi 1

Tarsus, Türkiye’nin Akdeniz bölgesinde yer alan Mersin’in en büyük ilçesidir. Tarihi süreçte, coğrafyası ile, Antik (daha&helliip;)

Mersin Uluslararası Hüseyin Gezer Taş Heykel Sempozyumu

  Atatürk Parkı Mersin İlkokul üçüncü ve dördüncü sınıfları Mersin Kuvayi Milliye İlkokulunda okumamın yanı (daha&helliip;)

Mersin Atatürk Parkı

Mersin Atatürk Parkı Mersin; uzun kumsalları, gizemli koyları ve ardında yükselen Toros dağları ile Dünya (daha&helliip;)

Antalya Kaleiçi’nde bir akşam gezintisi

29 Haziran 2011 Çarşamba, Antalya… Antalya kıyılarında gerçekleştirdiğimiz bir tekne gezintisinin sonunda, muhteşem bir gün (daha&helliip;)

Antalya’da kısa bir tekne gezintisi

Antalya Limanı Türkiye’nin güney kıyılarında Mersin’den sonra gelen en büyük limanıydı. Şehrin batısında yer alan (daha&helliip;)

Antalya Kaleiçi ve Kaleiçi Yat Limanı

29 Haziran 2011 Çarşamba, Antalya… Antalya ile ilk tanışmam 1970 yılında olmuştu. 1969-1970 Eğitim ve (daha&helliip;)

Türk Rivireası’nın Başkenti Antalya

29 Haziran 2011 Çarşamba, Antalya… Türk Rivierasının başkenti Antalya ile ilk buluşmam 1970 yıllarına kadar (daha&helliip;)

Antalya’da güzel bir gün

29 Haziran 2011 Çarşamba, Antalya… Kemer Çamyuva Simena Villalarında tatilimizi geçirmekteyiz. İstanbul’dan gelen konuklarımız Yakup (daha&helliip;)

Antalya Kemer Ulupınar Botanik

23 Eylül 2009 Çarşamba, Ulupınar… Kemer Çamyuva Simena Villalarında 5. günümüz. Manevi kızımız Rukiye,  Ankara’ (daha&helliip;)

Kemer Çamyuva’da Sonbahar

Eylül ayının ikinci haftasında Antalya Kemer Çamyuva Simena Villalarındayız. Sonbahar başlamak üzere… Eşimle benim içinse (daha&helliip;)

Olympos’un eteklerindeki Kemer Çamyuva

2 Eylül 2013, Çamyuva Kemer… Kemer Çamyuva’da, denizde sırtüstü yüzerken, ne zaman kıyıya baksam Tahtalı (daha&helliip;)

Çamyuva Kemer Antalya

26 Haziran 2011 Pazar,  Çamyuva Kemer… 1999 Yılında, bir rastlantı sonucunda Antalya Kemer Çamyuva’ya yolumuz düşmüş; (daha&helliip;)

Kemer Folklorik Yörük Parkı

1 Ekim 2010 Cuma günü, Kemer Antalya… Türk Rivierasının en önemli tatil beldelerinden biri olan (daha&helliip;)

Kemer Ayışığı Plajı

Kemer Akdeniz Bölgesinde en güzel tatil yapılabilecek yerlerden biridir. Kemer merkezde bulunan Ayışığı Koyu, Kemer’in bir (daha&helliip;)

Antalya Kemer’de Bir Öğleden Sonra

Dünya Cennetlerinden bir olan Kemer Antalya, Akdeniz kıyısında,Antalya’ya 40 kilometre uzaklıkta Batı Toros dağlarının eteklerinde (daha&helliip;)

Bir Tatil Cenneti Kemer Antalya

Antalya kemer yolu Doğu’da Antalya’dan Batı’da Bodrum’a kadar zümrüt  gibi parlayan, mavi bayraklı Akdeniz sahillerinde (daha&helliip;)

Dali Müze Evi Figueres İspanya

20. yüzyılın en önemli sanatçılarından ve sürrealizmin, yani gerçeküstücülük akımının temsilcisi Salvador Dali’nin eserlerini 2008 (daha&helliip;)

Girona’dan Figueres’e yolculuk

10 Nisan 2009, Figueres… Barselona merkezli İspanya gezilerinde olmazsa olmazlardan biri de Figueres ve Dali (daha&helliip;)

Girona İspanya

10 Nisan 2009 Cuma, Girona İspanya… Santa Maria Katedrali Barselona’ya gelmişken; Figueres’teki Salvador Dali Müzesi (daha&helliip;)

Antik Girona İspanya

10 Nisan 2009 Cuma, Girona… Girano İspanya Panoramatik 8 Nisan 2009 çarşamba günü, İstanbul Atatürk (daha&helliip;)